picnimok

IP Adresa mého pc

Dobrý den
Dá se prosím vás „kamuflovat“ místo odkud vysílá připoj mého počítače? Děkuji za případné odpovědi..přeji hezký den

Nejlepší odpověď
blesk26

Udělat se to dá. Na jednorázovou akci si můžete vygůglit něco jako „ip anonymizer“ a mělo by vám to vyhodit nějaké weby, do kterých zadáte adresu kam chcete jít a ono vás to protáhne přes sebe a hlásíte se tedy pod jinou IP adresou. Je to ale hrozně pomalé (ukázku dávám do zdroje). Dále vám to vyhodí nějaké odkazy na stažení prográmků, které si spustíte a ony toto dovedou. Některé jsou freeware, některé sharware, to si budete muset vybrat podle svých potřeb a nároků. Každopádně i tento způsob to brouzdání trochu zpomaluje.

Zdroj: http://anonymou­se.org/anonwww­.html

Další odpovědi
Tombik

Souhlasím s bleskem, jen bych ještě doporučil software na stránce http://digital­ne.centrum.cz/jak-byt-na-internetu-anonymni/?xx%5Bid%­5D=1141382..

speedy111

ano dá jestli se jedna o tvuj ipřípoj a nemas zabespeceny tak se ti da ukrast nebo zmenit a naopak jeho pripoj mu muzes ukrast ..pokud neni zabespečen a jestli se ptas na ip adres tak ti ji nekdo muze zmenit