IObit Security360

Tento soubor je součástí Advanced System Care provedl jsem jehoinstalaci a aktualizaci a mám dotaz zda ponechat zapnutou Aut.ochranu před malware a pokročilou ochranu před neznámými hrozbami když mám nainstalován AVG2011 předem děkuji

Nejlepší odpověď
Hykam

Zcela určitě ne.
Pokud máte AVG tak IObit Security 360 odinstalujte, AVG má na tyto hrozby svoje nástroje.
N a 1 PC by měl bát nainstalován POUZE 1 ANTIVIR, jinak se dost znatelně zpomaluje běh PC nehledě na to, že se oba programy mohou navzájem ovlivňovat.

Další odpovědi
Hlada

Obecně se nedoporučuje používat dva anitivirové programy najednou. Dochází ke kolizím a zpomalování počítače. Lepší je nechat zapnutý jen AVG a občas spustit jiný program ručně.