bolak

Inzertní rozsévač

Existuje na internetu „inzertní rozsévač“, že bych jako napsal do formuláře co prodávám, za kolik, popis, jméno, telefon a e-mail, a program by to automaticky rozeslal do všech bezplatných inzertníků na internetu?

Odpovědi
Krepy

Páni, o něčem takovém jsem neslyšel. Vytvořit něco takového by nebyl problém. Problém by byl, že by se to zneužívalo a podstatně by se zvýšil počet botů.

bolak

Krepy: tak to vytvoř a nikomu o tom neříkej. Bude to takové naše soukromé tajemství, jen já, ty a 42.000 lidí na poradně.