INVIA vaše zkušenost?

Máte, prosím, někdo zkušenost s online cestovkou Invia? Dnes ráno jsem nezávazně objednala zájezd a oni ho prý mohou rezervovat jen 2 hodiny. Paní byla dost neodbytná, řekla ať si odběhnu z práce zaplatit zájezd..Docela se mi to nelíbí, jedná se o dost peněz, tak mám strach abych nenaletěla..Za Vaše zkušenosti předem děkuji..
Doplňuji:
Děkuji za odpověď. Nemohu najít, odkaz na cestovku, za kterou je zájezd zprostředkován

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

Invia není cestovka, pouze zájezdy cestovkám zprostředkovává. Snaží se Vás tlačit k rychlé platbě, aby měli jistou provizi, ale nenechte se. V klidu si nabídku rozmyslete. Pravděpodobnost, že za pár hodin již zájezd nebude k dispozici, je minimální.
Při nákupu přes Invii doporučuji v rámci detailu nabízeného zájezdu zkontrolovat, která cestovka daný zájezd nabízí. Odkaz je hodně nenápadný - vlevo dole na stránce označený jako CK. Tam si zjistíte cestovku a můžete si ověřit u nich přímo, zda objednání zájezdu opravdu tak spěchá.
Doplňuji:
CK na stránce zájezdu je, přesné místo vyznačeno červeně zde: http://yfrog.com/…

Další odpovědi:

Pokročilý

Předešlá odpověď je plně dostačující,nenechte se tlačit ke zdi,zájezdů je dost a lidé moc nejezdí,takže klídek a pohodu.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Cestování

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Cestování

Zlatý Drap 346
Zlatý annas 287
Zlatý hanulka11 223
Zlatý led 207
Zlatý gecco 172
Zlatý quentos 161
Zlatý marci1 144
Zlatý mosoj 115
Zlatý Lamalam 111
Stříbrný Agneta 77

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.