ananas9

Investovali by jste do kroužky,který stojí 450 kč na 60 minut,pokud by ho vaše dítě mělo rádo?

Vezměme v potaz to,kdyby do kroužku chodilo 4× každý měsíc v roce…
Doplňuji:
Prominte,ale nekritizujte moji češtinu když o mě nic nevíte,můj tatínek je ital,který dřív žil v Kanadě,takže jsem dlouho žila v Kanadě a s mamkou jsem sice mluvila česky,ale ne moc.

Nejlepší odpověď
Drap

To musí zvážit každý sám.450 je pro někoho příliš mnoho, pro někoho přijatelné. Je to otázka výše příjmů, Dalším aspektem je, jak to bude dobré pro dítě. Co mu to přinese ?

Další odpovědi
gecco

Musel bych zvážit:

  • o jaký jde kroužek
  • zda je cena odpovídající kvalitě
  • zda si to to dítě zaslouží

😉
Pokud bys oním dítětem byla ty (a jinak bych byl nakloněn ten kroužek ti zaplatit), trval bych na tom, že budeš umět (naučíš se) dobře česky – takže možnost navštěvovat kýženou zábavu by sis musela zasloužit.
😉

setapouch

Neda se odpovedet. Zalezi na tom, kolik rodicum zbyde z prijmu po odecteni vsech povinnch nakladu. Neco je potreba usetrit, neco ulozit na studia deti, jejich osamostatneni, neco na duchody… A pak je potreba o krouzky podelit vsechny deti, jestli mas sourozence. Jestli mas treba dva dalsi sourozence, tak jsme na peti tisicich, sedesati za rok.

anonym

Ne,je to dosti drahé.

Mára.kunta

Co to je za otázku proboha… 450 kč je kroužek kde se lektor věnuje výhradně dítěti nebo je jich tam víc? Kolik bereš? … Ne vážně, to jsou někteří lidé dnes opravdu tak hloupí?

gecco

Mára.kunta – pokud je to třeba cena za hodinu ´jezdectví´, je to vcelku levné…
A podobné je to vždy, když dítě nemá vybavení a kromě platu trenéra platí i jeho pronájem…
😉

gecco

Ad čeština – OK, pokud umíš italsky, francouzsky a anglicky stejně dobře, jako česky, přestanu kritizovat…
;-DD
Jen jsem vyjádřil fakt, že chce-li dcera plnit její přání – a já abych to platil, měla by ona plnit ta má…
😉