Lutagame

Investice do ryzího zlata

Ahoj , mám pár korunek a chtěl bych si koupit unci zlata ..... Ale nejdřív sem se chtěl poradit tady s vámi . Koukněte se a poraďte mi prosím jestli to je výhodná koupě předem dík. http://nakup-zlata.web-planet.cz/cz/tex­ts/read/80/Jed­norazovy-nakup

Nejlepší odpověď
arygnoc

tzv. investičné zlato je oslobodené od dph, teda je „lacnejšie“.

ja osobne nakupujem zlaté mince a medaily už 25 rokov.
u týchto komodít je predajná cena vyššia (zberateľská a umelecká hodnota).
samozrejme, že sú drahšie, ako investičné zlato, nákup je zhodnotený cca po 5 rokoch (vplyv inflácie).

nákup investičného zlata ja dlhodobo rozumná investícia.

Další odpovědi
Marcus

Ahoj, rozhodně se jedná o jednu z nejbezpečnějších investicí, ale je tu mnoho důležitých faktorů, které je třeba zvážit. Osobně tě investováním do drahých kovů věnuji již 7 let, takže když budeš mít nějaké doplňující otázky, tak mě můžete kontaktovat na 777336762

martinkunc

Dlouhodobě investuji do zlata a pokud máte správné rádce http://www.in­vestice.cz/zla­to/t79/