Avatar uživatele
anonym

Investice!

Kam je nejlepší investovat?
(Pozn. slíbené doplnění otázky prokáže, že se otázka vymyká dosud položeným).
Doplňuji:
Odpověď zní, přece do alkoholu, jedině tam získáš 35–40% !

P.S. Děkuji všem za korektní odpovědi a omlouvám se za malé znevážení, leč uvedu vysvětlení, jež mne snad trošku ospravedlní.
Ve slabé chvilce si mi snoubenka, s hlavou na rameni posteskla, že poté, co lehce ustoupila ze své role zdejšího smíška, nějak Odpovědi posmutněly.
Tak jsem se obětoval neumělým pokusem, samozřejmě výše snoubenky nemohu dosahovat.
Ono se to také z pozice ženské flirtující krásky, dělá daleko snáze.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 19Pro koho je otázka zajímavá? anonym, Andělé, Kerberus, barnajka, dědapetr, fablen, anonym, anonym, Ied, anonym, 1654, 1564, skrz, lIInes, Teryle, Iahny, pizIicka, HIada, aIise před 4600 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
dědapetr

Do zdraví a rodiny a nemovitostí.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
pokazdejinak

do vzdělání, do zdraví

a jestli jde o přežití a budoucí ušetření, tak do zahrady (pěstování zeleniny např.) případně do pasivního (či aktivního) bydlení – cokoliv, co ušetří elektřinu, vytápění nebo vodu

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
terry

To záleží na tom, co a kdy očekáváš.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Po zlate je poptavka , tak uz take stoupla jeho cena , toho bych se bala. Nemovitosti sleduji skoro kazdy den.
Vyplati se chodit po drazbach nejakych bytu , nebo sledovat S Reality . Pokud byt byl napr. uz dvakrat slevneny , nabidnout pak jeste o 200 t. mene , penize do tydne a verte mi , ze spousta lidi je nekdy v nezavidenihodne situaci a nez cekat a " padat " dal a dal , tak prodaji. Je to proste nabidka poptavka. Tyka se to i domu . -iv-
Doplňuji:
Dr. Axl , vy neverniku. ! To si vam urcite stezovala nejaka nase kolegynka, protoze ja nevim nic ani o hlave na rameni , ani nic o posmutneni odpovedi… ! -iv-

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dudu

Opakovaně melduji, že do kousku úrodné půdy s bydlem a studnou s kvalitní vodou. Potomstvu pak vštípit základy pěstování rostlin a chovu hospodářského zvířectva s cílem nabýt ve vyhrocených situacích schopnost samozásobení bližních základními potravinami a dovedností přežít v extremních podmínkách.
Doplňuji:
No pokud to berete takhle, pak ještě lepší je investice do penzijního připojištění, neboť tam u nové smlouvy na každou vloženou stovku dostanete od státu 50 korun, tedy 50-ti% zhodnocení.

Upravil/a: dudu

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
kosaaaak

Možná se to sem nehodí ale i tak, když už tu zmiňujete ty nemovitosti. Loni když vybouchla sopka na islandu a zvednul se ten mrak prachu, kterej putoval evropou, jsem takhle poránu otevřel noviny, nalistoval izeráty, sekce Nemovitosti a tam čtu: „Prodám chajdu na Islandu. Krásný výhled z okna až na parapet“. :)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

Ad dudu, samozřejmě, jenže je to jen při uzavírání smlouvy a penzijko je jen pro některé.
Láhev si může koupit kdokoliv a hlavně pití je vděčnější pro humor.

před 4600 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Kosaaaak , hodi se to tam ( alespon pro me ano ) 🙂 Pekne jsem se po ranu u kaficka zasmala. Diky. 🙂 -iv-

před 4600 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Ad iv, tentokrát jsem nejmenoval a protože na virtuální snoubenky se zákon o bigamii nevztahuje, mohu mít i jinou, s níž se nemusím chlubit.
Takže mi nemáš co vyčítat. Naopak protože část dopadů toho cirkusu kolem zlata padla nezaslouženě i na mou hlavu, mám teď nárok na rehabilitaci toho, co jsem si musel v tom ošidném virtuálním světě vytrpět.

před 4600 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

🙂 Ok , ok – Dr. Axl. ! Uzivejte si , no ! Ale jen do te doby , nez to stopnu !! 🙂

  • iv-

před 4600 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek