Okavango

Jak vrátit přeinvertovaná tlačítka u myši(v ovladacích panelech to nejde)???

Z ničeho nic se mi obrátilo ovládání myši. Pravé tlačítko dělá to co normálně dělá levé a levé tlačítko se chová jako běžné pravé. Zkoušel jsem to spravit v ovládacích panelech ale tam nastavení myši nereaguje. Jak to tedy mám vrátit.
Doplňuji:
Psal jsem že přes Ovládací panely mi to nereaguje. Když to zaškrtnu a potvrdím tak se to nezmění.

Nejlepší odpověď
sova123

http://jnp.zi­ve.cz/jak-upravit-nastaveni-mysi
Doplňuji:
Start → Ovládací panely → Myš → Zaměnit první a druhé tlačítko

Další odpovědi
anonym

…„že přes Ovládací panely mi to nereaguje“…
A děláš to s administrátor­skými právy na účtu?