afro.minerva

Invaze mravenců – jak je vyhubit?

Zabydleli se nám v domě mravenci. Zatím marně hledáme, kde mají hnízdo, abychom je zlikvidovali přímo u zdroje. Zkoušeli jsme takové plastové pastičky s jedem, ale vůbec to nepomáhá. Neustále všechno otírám octem, cákám savo, švagrová dole to stříká vším možným, ale ty potvory pořád lezou a je jich čím dál tím víc. Postříkám jim savem cestičku, oni lezou vedle. Najdu štěrbinu, kterou lezou, naliji tam ocet, oni začnou lést jinou štěrbinou jinde. Máme starší dům a zřejmě budou ve zdech praskliny a ty šmejdi se vším protáhnou.

Nemáte nějaký typ, jak ty mravence zlikvidovat? Už si opravdu nevíme rady.

Nejlepší odpověď
annas

Zkuste si pročíst starši odpovědi, třeba vás některá zaujme.

http://www.od­povedi.cz/vyh­ledat?ie=UTF-8&cx=01759792­7737963345235%3Alv-gxwjxnxe&cof=­FORID%3A11&ci=­131&q=mravenci&sa=Vyh­ledat#1146

Další odpovědi
fcoop

http://www.vi­talia.cz/clan­ky/jak-se-zbavit-mravencu/

eva

Loni jsme koupili v drogerii přípravek Biotoll a po prvním nasypání mravenci zmizeli.

elektrikář

Koupit v drogeriji postřik , nebo pozvat deratizaci. Spolehlivě nám to pomohlo v galeriji Pro teplokrevné živočichy včetně mé maličkosti neškodný. Vyzkoušeno ve vlastní kuchyni.

barčča

Nevím ja bych skusila nejsem si jistá jestli to pomuže vem si krabici udělej do ní díry a dej do ní cukr nebo něco sladkého až do ní ti mravenci vlezou tak je zabi a takhle postupně