Intuice. Poslouchate svoji vlastni intuici ? Nebo date spise na rady , nazor druhych. ? -iv-

Odpovědi
anonym

V emotivních záležitostech spíše intuici, u praktických a technických, více radou, ovšem rady formou odborných podkladů a literatury, kde je vlastně obsažena poznaná moudrost předchozích generací a pokroku.
P.S. Pravdou je, že tady také občas odpovídám intuitivně a jen někdy, při pochybnostech si ověřuji dodatečně třeba přesné znění zákonů apod.

Ponytail

Rady a názry druhých si ráda vyslechnu, často o ně i žádám. Nakonec se ale stejně rozhoduji podle sebe a své intuice.

dědapetr

Rozhoduji se podle rady i vlastní intuice,záleží o co jde.

Kerberus

Dr.Axle, připomínka – jedině je pravda, nikoliv je pravdou…