intolerance

Co je to intolerance…Ve školním řádu mám napsáno: podmínečné vyloučení z důvodu Projevů rasizmu,xenofobie a INTOLERANCE.Chtěl bych se zeptat co to ta intolerance je…

Nejlepší odpověď
Mary11

nesnášenlivost, netolerantnost, nerespektování

Zdroj: http://slovnik-cizich-slov.abz.cz/web­.php/slovnik/pis­meno/I/stranka/51

Další odpovědi
Lencis

česky nesnášenlivost, která může být etnická, náboženská nebo zkrátka jen sociální. Jde o projevy nesociálního chování vůči ostatním spolužákům či učitelům, kvůli jejich vzhledu, názorům apod.

Attack-design

nesnášenlivost