Miroslavst

Intimní otázka pro ženy-chtěly byste taky takové?

Jak velká máte prsa?
Chtěly byste také taková?
http://www.no­vinky.cz/koktej­l/208412-zena-s-nejvetsimi-prsy-na-svete-velikosti-23-vnima-sve-vnady-jako-pozehnani.html

Nejlepší odpověď
anonym

to už snad nejsou ani prsa

Další odpovědi
SinceX

Nejsem žena, ale asi by se mi nelíbily. Od své partnerky bych vyžadoval tak maximálně do ruky, možná o něco víc..:)

PostApMan

Sice je to otázka mířená na ženy, ale nedá mi to a musím konstatovat že ty prsa v odkazu se mi nelíbí, proboha…co bych s nima dělal?

iceT

Ja jsem maximalne spokojena s tim co mi priroda nadelila a nemenila bych ani na jediny den.Ovsem byvaly doby,kdy jsem ve vystrihu nemela nic a taky mi to nejak nevadilo.A mam trojky.

Cullinda

Proboha k čemu?? Myslím, že jsou jí platné stejně jako tomu pornoherci 70-ti centimetrový penis – když se mu konečně postaví, omdlí nedostatkem krve v mozku.. ;)

ReHu

Nevím o nikom, komu by se takové líbily.
Tobě ano???

Bunnik

To bych asi radši měla lentilky na prkýnku než tyhle „fuj to jsem se lekl“ :)

Jahoda

Ne, to bych opravdu nechtěla. Nejen, že se mi to nelíbí, ale taky nechci mít problémy se zády. A na co bych je měla, takové obří? 🙂

kapka

Leda bych je měla na zádech, to by snad šlo pak utáhnout.

Ewush

3ky mi bohatě stačí. Ještě, abych se tak kvůli prsům musela omezovat a ani nemohla lítat v letadle 😁

lorja

Tak velká prsa bych nechtěla.Komu se nelíbím taková jakou mě stvořila příroda,má smůlu a musí zalovit v jiných vodách.