Intimní otázka na tělo. Máte pravidelnou stolici?

Doplňuji:
Pro BUBCU:Otázku jsem vložil proto, protože jsem na na stránkách,kde je odpověď na"každou otázku" a pokud se Vás otázka nějakým způsobem dotkla,nemusíte na ni reagovat! 😁

Nejlepší odpověď
anonym

Špatně jste se vyhajal?
V případě,že ano,že vlastním pravidelnou stoličku, co hodláte s informací dělat?
A obráceně.

Další odpovědi
anonym

Většinou ano, od minulého týdne už ne. Jestli je to vyčištěním střev burčákem nebo pitím studeného v tomto počasí… Střeva jsou prý druhý mozek a mají obrovský vliv na psychiku. Dobré asi bude hlídat si tělesnou váhu, pít hodně vody a chránit se proti prochladnutí (zmrzliny). Když střeva přestanou pracovat, tak tělo může být otravováno hnijícími zbytky ve střevních záhybech. To se projeví vyrážkami na kůži. Pro vyčištění střev mluví http://www.zby­nekmlcoch.cz/in­fo/zdravotnic­ke/hydrocolon_cis­teni_streva_pro­vedeni_cena_po­city_kdy_ji_pr­ovest.html
a přidávání zeleniny do jídelníčku. Když je stolice nepravidelná tak, že hrozí prasknutí střeva a tím pádem smrt, je potřeba navštívit nemocnici.
http://www.or­dinace.cz/cla­nek/laxativa-projimadla/

Zdroj: http://zdravi­.doktorka.cz/ma­saz-proti-zacpe/

vlastina

barbakan-a vy máte pravidelnou stolici? Rádi poradíme,pokud tomu tak není.

quentos

občas až nechutně pravidelnou. Nezapomenu na dovolenou ve Španělsku, kdy mě hnala každej den ve 13.30 vzhůru strmým srázem do penzionu na WC.

BIGFOOT

Děkuji za optání,jde to jak kdy,no to víš nikdo nejsme dokonalej.BIGFOOT

ten který je

Tato diskuze je o ho..ě.:-)

anonym

Moji pravidelnou stolici by mohli závidět mnoho lidí.Jsem na ni hrdý! 😁