kusop

Interview-Camp USA

Ahoj, přihlásila jsem se do programu Camp v USA přes Student agency a za pár hodin mě čeká pohovor se zástupci té americké agentury, tak na mě trochu padá tréma a obavy. Nevíte jak to přibližně probíhá? Co mám čekat? A je tu možnost, že by mě odmítli? Za jakých okolností a jak často se to stává? Děkuji za jakékoliv příspěvky a informace, které by mě trochu uklidnili. 🙂

Odpovědi
Dolllyz

Ahoj, také se chystám na Camp do USA a pohovor mě čeká někdy v budoucnu… Jak to prosím tě probíhalo? Komunikovala jsi přes skype? Vzali tě? Děkuju za info :)