interupce,dulezite

dobry den,chtela jsem se zeptat jak dlouho se krvaci po miniinterupci?

Odpovědi
LuciJe

To záleží. Někdo nekrvácí skoro vůbec, někdo ano. Krvácení by však nemělo trvat déle, než do příchodu první menstruace, tedy 4 – 5 týdnů.

Linamo

Krvacet v pravem slove smyslu byste nemela, protoze jasne cervena krev nikdy nevesti nic dobreho!
Spineni by melo trvat maximalne 14 dni, dele bych to uz povazovala za neobvykle, ale zase ne za neco, z ceho bych zacala vysilovat…