Drap

Interní soutěž o nejatraktivnější sousedy vyhrává Barbakán.

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/a-jake-sousedy-mate-vy
Myslím , že jako útěchu si zaslouží spoustu bodů. tak je to na vás

Nejlepší odpověď
briketka10

jo jo taky mám takové sousedy tlustí jsou jako prase, ale nemám je vyfocený, proto patří barbakanovi nejvíc bodíků 😁

Další odpovědi
anonym

Vy srandisti,kdyby jste si přečetli adresní řádek,zjistíte,že fotka je z jiného zdroje než ode mne. 🙂.Já mít takové sousedy,stěhuji se do někam.

jendahun

Mám taky takové sousedy.Ne sice tak atraktivní,ale za to jich je hodně.
Doplňuji:
Barbakane,už není kde utéct.