PetrXY

Chtěl bych se zeptat těch, co používají prohlížeč COMODO Dragon, zda jim v tomto prohlížeči fungují doplňky?

Chtěl bych se zeptat těch, co používají prohlížeč COMODO Dragon, zda jim v tomto prohlížeči fungují doplňky (rozšíření). Mě fungovaly jenom při instalaci. Po vypnutí počítače a jeho novým zapnutím fungovat přestaly. Ostatní prohlížeče, co jsem zkoušel, fungují normálně i s případnými doplňky (OS Windows 7 Home Premium). Nemáte s tím někdo zkušenosti?

Odpovědi
badisko

Mam funguji normalne bez problemu …nebo vyzkousej Comodo Ice dragon … ten zase bezi na firefoxu ..misto na chromu …
Tak jen vyzkousej reinstalovat …