Pokročilý

internetove bankovnictvi

zazadala jsem si o int bank. u ceske posty mam tam ucet .prislo mi identifikacní cislo a zatim nic jineho zadny pin kod nic .uz jeto asi 3 tyden .trvá to tak dlouho.nebo to mam reklamovat

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Stejnou službu k maximální spokojenosti využívám u jiné banky., zde to funguje tak, že po sepsání smlouvy jsem si stahnul osobní certifikát a po použití svého hesla libovolně vstupuji do aplikace. Jednotlivé operace jsou zabezpečeny pomocí zmíněného hesla, které mohu měnit a číselného kódu, který mě banka vždy sděluje samostatnou SMS. Certifikát má roční platnost.

Další odpovědi:

Zlatý

Take mi přišlo nejprve identifikační číslo a za pár dní pin a heslo. Pin a heslo jdou zásilkou do "vlastních rukou". Neleží Vám to někde na poště. Jinak to telefonicky reklamujte. Telefonní číslo na reklamace je na stránkách internetového bankovnictví.
Můžete i emailem.

Zlatý

Norku, nebojte. to příjde. Pošta není banka, je jen zástupce poštovní spořitelny a proto to trvá tak dlouho. já zřizoval účet přímo na poštovní spořitelně a došlo to cca do 14 dní, takže tady máte určitou prodlevu.
Že vám přišlo ID číslo, v dalších dnech příjde ještě jeden dopis a pak další. Nebojte, trvá to déle.

Zdravím, 3 týdny je opravdu nejak moc, zasel bych fofrem na pobocku kde jste o IB zazadala, protoze je mozne, ze se dopis s dalsimi kody nekde zatratil.Ale to je nejhorsi scénár, pravdepodobne si proste davaji nacas.

Bronzový

Stalo se mi to úplně stejně.Šla jsem na poštu kde jsem to zřizovala a tam jsme zažádali o přidělení pinu znova/prý se to stává./Do týdne mi došel nový pin a za pár minut už to fungovalo.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Finance a podnikání

Zlatý Drap 690
Zlatý mosoj 416
Zlatý gecco 242
Zlatý Hlada 239
Stříbrný ivzez 212
Zlatý standa 200
Zlatý hanulka11 179
Zlatý ReHu 172
Zlatý led 156
Zlatý panenka 153

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.