M0RRIS0N

internetova stranka pro PC

neznate nejakou dobrou stranku,kde se naucim pc az po hacky??? hledam na googlu ale nic jsem nenasel:(

Odpovědi
SinceX

Ahoj, jestliže se chceš naučit používat počítač tak to můžeš tady: http://www.ad­minxp.cz/zaci­name/index.php?a­id=230 Ale jestliže se chceš naučit TCP/IP hacking, tak na to tě neodkážu, je to protizákonné. Hackerem se naučíš po deseti letech praxe a ne za jednu noc. Doufám, že se poučíš a budeš se snažit se naučit na PC včetně všech jeho funkcí a né, že budeš tvořit viry a všechny tyhle zbytečnosti netu. Mimochodem, kdysi jsem byl stejný jako ty…:))