DIH

Internetová stránka na které se prodávají plastová auta které si složíte sami?

Internetová stránka na které se prodávají plastová auta které si složíte sami?
Doplňuji:
vážně nikdo nevíte o nějaké stránce..????

Odpovědi
Hamon

Možná myslíš https://www.go­ogle.cz/search?q=klik+kl­ak+modely

anonym

Víme…
Ale, abych mluvil za sebe – připadal bych si jako ´blbec´ – odpovídat*) – když namísto této otázky můžeš do vyhledávače napsat třeba „auto kit“ a máš spoustu webů nalezených hned.
*) resp. tobě se nezdá divné psát takový dotaz – když, evidentně, nejsi poprvé u počítače??