Slonyk

Internet zdarma u T-mobilu?

Dobrý den, před chvilkou mi volal jakýsi operátor a oznámil mi, že mám internet zdarma na určitou dobu. Prý jen musím poslat kód z sms (která mi po chvilce došla) na nějaké číslo. Mě to zarazilo, a tak jsem na internetu hledal podrobnosti a nic jsem nenašel. A kód, který mi poslal v sms byl, jako by ho poslali z internetu, ne z infolinky. Tak vás prosím o radu, jestli to není podvod nebo jestli o tom něco nevíte. Předem děkuji
Doplňuji:
Číslo to bylo 4603 a mělo se jednat o tři měsíce zadarmového internetu. Mám tarif a bojím se, aby mě neobrali o kupu peněz.. :(

Nejlepší odpověď
casey

A jake je to cislo na ktere to mate poslat? Nemyslim cele, jen predvolbu, z ktere by bylo patrne, jestli to neni nejake to drahe cislo (jako vje v pripade hlasovani v soutezich, darcovska sms atd).

T- mobile nejake akce dela, ale sms se posila na jejich klasicke 4603, kdyz nejaky produkt chcete sami vyzkouset. napr:
http://www.mo­bilmania.cz/Bles­kovky/sc-4-a-1316622/defau­lt.aspx

Jakmile uz mluvim s nejakou operatorkou, zaridi to vetsinou sama bez sms.

Další odpovědi
www

Tak pokud je to číslo 4603, nebál bych se, pro jistotu jim přece můžeš zavolat a zeptat se na podrobnosti 😉

tom004

Doporučuji,NE­REAGOVAT.Dá se tak docela dobře naletět,a přijít o peníze.

arygnoc

velice rychle uzavřeno.

ale jen tak mimochodem, platí všeobecně:

všechno, co je zadarmo, si musíte velmi dobře zaplatit.