larios22

Internet v TV

mám doma televizi LG http://3d-televize.heure­ka.cz/lg-55la660s/ je v tom internet zkoušel jsem se připojit přez Wifi a vyšlo to ale je to strašně zasekané pak jsem vyzkoušel net přez sítový kabel ale pořád to samé. Seká se to myslíte že je to normální ? nebo je chyba někde v Síti?

Odpovědi
Sůwa

Asi by to chtělo znát místní podmínky. Mám připojení TV přes WiFi a funguje slušně, naladil mi to kamarád. Tady jsem se taky ptala, ale bohužel, potřebné rady jsem nedostala. Zkus spíš nějakou poradnu, kde je víc odborníků ( poradna.net, izive.forum … )