elinkabublinka

Internet v Notebooku na cestách

Mám Notebook ASUS-op.systém W7/32.Zhruba na 6 dní v měsíci odjíždím mimo domov s PC.Běžné připojení k Inter.mám přes pevnou linku.Jaké zařízení je nejvhodnější pro připojení na občasných cestách?
Děkuji za rady předem…
Doplňuji:
Můžete mi poradit,co pro to mám udělat?Nic o tom nevím,potřebuji připojení v Praze 4.
Moc dík…

Odpovědi
P3p!no

Nejčastější internetové připojení pro notebooky je wi-fi připojení.

Můžete se zkusit domluvit se stejnou firmou od které máte připojení přes pevnou linku.

SinceX

Moment, sice je dobrá Wi-Fi ale velice jí nedoporučuji, protože ne vždycky chytnete síť. Na cesty se doporučuje mobilní síť ale to byste musela být hodně často na cestách, ale zase si jí můžete půjčit myslím u T-Mobilu na měsíc asi za 150 Kč, síť chytnete vždy a máte jí jen pro sebe..:)

roxy52

Ufon má v nabídce mobilní internetové připojení za 29 korun na den.Za ten den se můžete připojit třeba 100krát a je to pořát za těch 29 Kč.Ale Ufona nedoporučuji.Je strašně pomalej a každou chvilku vypadává.Hned až mě skončí smlouva,tak jdu od Ufona co nejdál.