pepa6545265

Internet v mobilu – SAMSUNG GALAXY i9000 – JAK SI HO ZAŘÍDIT?

Ahoj, píšu z kamarádova profilu, snad to nevadí.
Mám Samsung Galaxy S (i9000) a chci jet na dovolenou a zařídit si internet v mobilu. Mám Twist u T-mobilu a aktivovala jsem si to na těch jejich stránkách. Jenže já vůbec nevím, jak to mám nastavit v tom mobilu. Potřebovala bych, zda-li by mi někdo pomohl. Našla jsem jen na netu nějaké vytvoření, ale to nejspíš nebyl ani internet. Nevím prostě, jak to aktivovat nebo nastavit. Snad chápete.Asi jsem dost amatérská na toto, vím, že tohle by měl zvládnout každý. Příručku k mobilu bohužel nemám. Díky moc
Doplňuji:
briliant – děkuju moc, vše jsem podle toho udělala, ale stejně mi to nejde..to musím nějak aktivovat? díky, fakt si vážím pomoci!:)

Nejlepší odpověď
brillant

Podívejte se do odkazu http://www.t-mobile.cz/dcpu­blic/Nastaveni_Sam­sung_i9000_Ga­laxy_S.pdf
Doplňuji:
Ještě můžete kontaktovat zákaznické centrum T-mobile na číslo 4603, ale to je tam taky napsáno vč. toho co si máte připravit.

Další odpovědi
Jsemtady

Na dovolene by ses s internetem nedoplatila. Leda si muzes u Tm aktivovat balicek s internetem do zahranici, jinak se tam draze plati. Je lepsi najit mistni wifi. Jinak pro aktivaci balicku volej 4603 a je mozne ze ho mas i zablokovany u operatora to by ti tam odblokovaly. V nastaveni telefonu muze byt max zaskrtnout policko pouzivat data a pouzivat data v roamingu.