Bercou

internet v mobilu bezpečnost

Chtěl jsem se zeptat jestli je internet v mobilu stejně bezpečný jako na pc (chráněném antiviry) např pro internetové bankovnictví…

Nejlepší odpověď
Bedy

Ono antivir není to nejdůležitější, důležitý je hlavně správně nastavený firewall mezi internetem a onou stanicí (počítač, mobil, …). To je základ.
Já ve svém mobilu antivir nemám – pro operační systém Windows Phone antivir vůbec není potřeba – viry pro něj nejsou – zatím tedy.

Další odpovědi
Mapel

Pokud máš v mobilu antivir, tak ano. Vždy to záleží na tom, co máš nainstalováno v příslušném zařízení. Nezáleží to na internetu jako takovém.