Kai

Internet v mobilu a messenger – ukazovat se neustále online??

Když někdo má internet v mobilu a nevypíná ho, když jde spát, tak proč se ukazuje, že je online, když vlastně spí? Je to tím, když mu někdo napíše? Nebo čím je to podmíněné?
Moc děkuju :)

Odpovědi
cochee

To přece nezáleží na tom, co člověk dělá, ale jestli změnil status nebo vypnul messenger. Když usnu u PC, tak taky budu budit zdání, že jsem online (a to je PC, nikoli mobil). Většina mých známých s netem ve smartfonu se mi jeví jako „Pryč,“ což může znamenat i to, že spí.