lukas.lukas

internet v mobilu

zrovna jsem na svem mobilu zapl datovou sluzbu, napsali mi sms ze muzu bit na internetu za denni poplatek 24kc. nebudu platit kazdy den, kdyz ji ted vypnu ?

Odpovědi
Travis

Nevím, jestli operátoři neudělali nějakou změnu, ale dřív to fakt bylo tak, že jste zaplatil za jeden den a při připojení další den jste zaplatil znova. Když na internet nejdete, neplatíte..

anonym

Od prvního připojení na Internet můžeš surfovat i několikrát během 24 hodin za poplatek 24,– Kč. Třeba za další 2 dny se opět připojíš a máš dalších 24 hod. za 24,– Kč

Zdroj: http://www.vo­dafone.cz/inter­net-v-mobilu/