Miisa

Internet v mobilu

Chci se zeptat jestli v mobilu Samsung Galaxy Y je internet zadarmo?

Nejlepší odpověď
jendahun

V žádném telefonu nemáte internet zadarmo.Musíte si aktivovat tuto službu u operátora a pak platit a platit.Jedině přes to wi-fi a to váš telefon umí.

Další odpovědi
jakube33

To je blbost, myslis jako stale zadarmo? Navic u internetu v mobilu mas FUP coz je limit ktery kdyz vyplitvas zpomali se ti internet a bud cekas na dalsi mesic na obnoveni nebo posles sms, smz muzes mit internet na tyden.

MD house: za tuhle cenu mate urcite FUP 150MB na mesic ne? Ja jsem na internetu v mobilu celkem casto, a 150MB vyplacam hodne rychle, ale na kouknuti na MHD, pocasi, atd… bohate staci

Miisa: pokud chcete byt na facebooku a psat si s vice lidma volil bych internet s vetsim FUP

MD House

Myslím, že v žádném mobilu není internet zadarmo jenom přes wi-fi. Pokud si ten mobil chceš koupit, tak se podívej na nabídky nějákých operátorů třeba dávají slevu na mobil když se jim upíšeš, že dva roky budeš platit jejich internet.
Já mám studentský internet v mobilu od vodafonu a platím za něj 89Kč měsíčně a myslím že výhodnější internet do mobilu v česku neni.

FUP mi tedka zvedli ze 150 na 300MB a já obvykle spotřeboval tak 150 – 200MB tekže 300MB na základní věci jako je občas FB, poslání pár SMSek z brány občas ICQ,skype, zjištění jízdních řádů … bohatě stačí, ale když ten net často používáš tak je 300 MB málo.

Používám prohlížeč OPERU a ta umí komprimovat webovky což je další důvod toho že mi stačí 300MB FUP