NO NAME

Internet v mobilním telefonu…

Dobrý den, potřebuji poradit ohledně internetu v mobilním telefonu Sciphone i9++++, který je vlastně čínskou napodobeninou velemobilu iPhone. (Více o čínské kopii: http://mobilni-komunikace.blog.cz…) Tento mobil jsem dostal jako v podstatě nechtěný dárek na Vánoce, a tak chci vyzkoušet co vlastně umí, neumí. První problém nastal už i internetu, takže jsem se podíval na nějaká fóra věnovaná tomuto mobilu a zjistil jsem, že nejsem sám, tak jsem zkoušel řešit tento problém jako několik takto ptajících se osob, které již problém vyřešily, ale mě se to bohužel nepovedlo.. Ptám se tedy vás. Na jednom foru jsem našel návod jak aktivovat internet a GPRS v tomto mobilu: https://docs.go­ogle.com… udělal jsem tedy to, co bylo v „návodu“, ale internet nejde spustit v integrovaném prohlížeči a ani v Opeře Mini, která je na tento telefon doporučována a vlastně mi ani nejde nainstalovat a ukazuje se hláška, že je malá paměť a to i přes to, že mám paměť rozšířenou SD kartou o 4GB, které jsou zaplněné ani ne ze čtvrtiny. Dokonce mám už zaplacený mobilní internet od o2 za 40,–/týdně a tak mi vadí, že nefunguje. Bohužel se musím ještě trápit s tímto telefonem, který jsem dostal dárkem jako náhradu, protože můj je na reklamačce a s tento vrátit nemůžu, jelikož je dovezený z Hong Kongu a to by šlo jistě složitě. Předem děkuji, doufám, že tu má někdo zkušenost a poradí.
Doplňuji:
Ondra: Já tedy taky ne, ale mám ho jako dočasný , místo Galaxy S II, který mám na reklamačce, ale na SIMce mám pořád předplacený net, tak se mi nechce ho rušit :) Hold těch pár týdnů musím vystačit s tímto. Nejraději bych ho někomu omlátil o hlavu!! :D

Odpovědi
ondra07

Tady těmto „čínským“ mobilům vůbec nevěřím. Raději si kup nový. :)