Heřman

Internet – stolní PC vs. notebook

Dobrý den. Mám na vás prosbu potřebuji se rozhodnou jestli se připojit k internetu přes LAN kabel nebo přes WIFI a to tak že mám modem a stolní PC je vzdálený vzduchem 2m a k notebooku je to vzdechem 6m teď mě poraďte který způsob je byste vybraly.

Nejlepší odpověď
tom004

Wi-fi je pohodlné u NB,ale zase pomalejší než použití LAN.Tam,kde to jde,kabel nepřekáží,volím LAN.

Další odpovědi
led

V vašej predchádzajúcej otázke máte moju odpoveď.
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/stolni-pocitac-pripojeni-k-internetu-wifi
Doporučujem LAN + Router
oba počítače budú s pripojením na internet aj medzi sebou -domáca sieť

Hlada

Drát je drát.