Avatar uživatele
roxy52

INTERNET S UFONEM

Je ufon tak pomalý ??Je normální,že stahování filmu z -Ulož to,přes VIP trvá cca 60 hodin i víc ??? Poradte někdo,co s tím,kromě změny internetového poskytovatele­.U ufona mě vyhovuje ta cena a hlavně mobilní připojení.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? annas před 5178 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Miroslavst

tak to nejsi sám, já mám taky ufona a nejraději bych ho vystřelil zpátky do kosmu. Stahování čehokoli je na dlouho. Není problém písnička o 3MB trvá klidně i hodinu-jak kdy. A jen pro zajímavost, trvalo mi 1,5minuty co jsem kliknul na odpovědět u majlu než se načetla stránka s formulářem pro mejl.
Ale jinak mi napiš na mejl-klikni na mé jméno a kontaktovat uživatele a já ti řeknu víc. Skouknem i nastavení internetu, co mi radili od ufona.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
mojitek

kamaradka taky naletela s Ufonem.Je to
p o m a l ý

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
holčička

Já mám internet O2 a je upe v poho a navíc když máte pevnou linku tak platite pevnou linku i s internetem asi 600kč a máte ještě každý měsíc volání ne pevnou linku 300minut zdarma.Akorat musite jeste počítat s modem.A asi za 2 dny mi to přišlo.Budu držet palce a určitě se poptejnte na internet o2 Já si ho může jen vynachválit.Budu držet palce!

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek