roxy52

INTERNET S UFONEM

Je ufon tak pomalý ??Je normální,že stahování filmu z -Ulož to,přes VIP trvá cca 60 hodin i víc ??? Poradte někdo,co s tím,kromě změny internetového poskytovatele­.U ufona mě vyhovuje ta cena a hlavně mobilní připojení.

Nejlepší odpověď
Miroslavst

tak to nejsi sám, já mám taky ufona a nejraději bych ho vystřelil zpátky do kosmu. Stahování čehokoli je na dlouho. Není problém písnička o 3MB trvá klidně i hodinu-jak kdy. A jen pro zajímavost, trvalo mi 1,5minuty co jsem kliknul na odpovědět u majlu než se načetla stránka s formulářem pro mejl.
Ale jinak mi napiš na mejl-klikni na mé jméno a kontaktovat uživatele a já ti řeknu víc. Skouknem i nastavení internetu, co mi radili od ufona.

Další odpovědi
mojitek

kamaradka taky naletela s Ufonem.Je to
p o m a l ý

holčička

Já mám internet O2 a je upe v poho a navíc když máte pevnou linku tak platite pevnou linku i s internetem asi 600kč a máte ještě každý měsíc volání ne pevnou linku 300minut zdarma.Akorat musite jeste počítat s modem.A asi za 2 dny mi to přišlo.Budu držet palce a určitě se poptejnte na internet o2 Já si ho může jen vynachválit.Budu držet palce!