Andrej99

Internet-problém

Zdravím, nefunguje mi na počítači internet přes WiFi na mobilu vse ok. Chyba je v mm přijímací WiFi. Už včera jsem měl problémy ale par reatartovani to zpravilo. A kazda stránka se nacte super normální rychlosti. Když nefunguje tak ne ze by nefungoval vůbec on třeba nacte google za 30 s. Co s tím? Nechápu jak muže chvíli fungovat chvíli ne, a nefungovat jen tak na půl. Dil za odpovědi

Nejlepší odpověď
Bedy

Ono je možné, že se Vaše wifina tluče s nějakou jinou wifinou, že vysílají na stejném kanále. Mobil zpravidla nemá tak výkonný wifi adaptér, ale počítače jo. Zkusil bych si stáhnout tuto utilitku: http://www.wi­fichannelscan­ner.com/ a kouknout na wifiny v okolí, jestli nevysílají na stejném kanále jak ta Vaše.

Pokud ano, tak skočte do nastavení Vaší wifi (tedy do nastavení wifi routeru, modemu nebo access pointu) a tam kanál změňte na takovou hodnotu, která je volná. Já třeba vysílám na ne příliš zvyklém kanálu 12, protože okolí je poměrně zarušeno.

Další odpovědi
cochee

AJICEK: Tleskám – naprosto geniální řešení. Se*e mě auto nebo manželka, inu co, vyhodím z okna a mám klid.