Internet pomocí kabelu aneb jak na bezdrátové připojení?

Dobrý den.Mám router - nevím jak to popsat prostě můžu mít jen net v počítači pomocí kable a nemám bezdrýátové.Šlo by něco dokoupit,co bych k tomu připojila a měla bezdrátový((abych se mohla připojit i na mobilu)?Nepište mi porosím že si mám koupit jiný-nemůžu.Díky za odpovědi :)
Je to model Edimax BR-6104K(nemá ani vysílač ani nic takovýho),internet je od UPC
Je to router od babičky u které jsem jen občas a ta žádné změny nechce -.- jen mě zajímalo jestli něco takovýho jde třeba nějaká anténa..

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Napiš typ toho, co máš - je to napsaný nejspíš zespod na tý ´krabičce´...
;-)
Jo - tak k tomu můžeš připojit libovolný wifi-router (musí mít wifi b-g-n, port WAN a porty LAN), koupit se dá (nový) tak od 300,-... Případně můžeš ten nový i zapojit namísto tohoto a pokud jej patřičně nakonfiguruješ, babička ani nic ´nepozná´ (nic se pro ni nezmění).
Jen "anténa" nestačí.
___
Pokud jde o bezdrátové připojení počítače, který wifi nemá, lze dokoupit wifi AP (siťová karta) , pro notesy USB, pro běžná PC USB i interní (PCI).
___
Pro konfiguraci těch zařízení je vhodné něco o wifi vědět (naučit se).
;-)

Další odpovědi:

Stříbrný

Typ pomůže. Snad se z něj dozvíme chybějící informace... Doplnit chybějící informace by také pomohlo:
Jaký typ připojení máte a kdo vám jej poskytuje, co zvládá váš modem / router, z jakého důvodu nemůžete koupit jiný.

Podle popisu se zdá, že by měl stačit WiFi router zařazný místo vašeho počítače. Počítač/mobil/tablet se pak může připojit s pomocí toho routeru. Ale výměna toho stávajícího nemusí být nutně dražší a nastavení a údržba jednoho bude jednodušší než dvou

Diskuze k otázce

Lil2002

Je to model Edimax BR-6104K(nemá ani vysílač ani nic takovýho),internet je od UPC
Je to router od babičky u které jsem jen občas a ta žádné změny nechce -.- jen mě zajímalo jestli něco takovýho jde třeba nějaká anténa.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 948
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 820
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.