P.T.

Internet po elektrické síti

Potřebuju ztáhnout net z routeru z vrchního patra v baráku do spodního a nechci vrtat, tahat kabely, kupovat krycí lišty atd. Napadla mě tahle možnost, ale nemám zkušenost s konkrétníma hračkama, proto si necham poradit od někoho, kdo má. Díky

Nejlepší odpověď
Michal Kole

Pokud jsou jednotlivá patra na jiné fázi (v jiné fázi je sinusoida napětí o 120° posunutá o proti původní) tak to nepůjde.

Podle mě je stále nejlepší vzít vrtačku a provrtat barák.

WiFi ještě není na takové úrovni a pokud se při stavbě domu s WiFi nepočítá (např. nějaká „okna“ ve zdi, aby WiFi signál prošel) tak je s patry problém.