OndrisekCZ

Internet od o2, ale který

V sekci internet na doma jsou…
Internet start+ 2/0,25Mb/s
Internet optimal 20/2 Mb/s
Internet aktiv + 40/2 Mb/s

Který by byl nejlepší celkově cena/rychlost jak pro hraní her, prohlížení, upload, download atd, díky

Nejlepší odpověď
Bedy

Na Start+ bych zapomněl, ten je pro nenáročné použití, tady by to chtělo optimal minimálně. Ty uploady žádná sláva – ale to je obecně problém ADSL.
Taky doporučuju zjistit jak jste daleko od ústředny – čím dál, tím at rychlost bude menší – proto si radšji skočte na nejbližší O2 prodejnu.

Pro uploady bude možná lepší zkouknout nabídky lokálních poskytovatelů. Internet mají obvykle i levnější.

Další odpovědi
ADSL.cz

Na hraní her doporučujeme Internet Optimal a vyšší. Ideálně v technologii VDSL.

U VDSL je upload 2 Mb, což už se dá v pohodě použít. Důležitá je dostupnost na Vaší adrese. Tu Vám zjistí na prodejně O2 nebo na tel. čísle 277 270 770.

Hezký den, Tým ADSL.cz