internet-nemoc nebo závislost?

tak zjištuji že jsem u něj často,než jdu do práce,večer,a někdy i přes den je to už závislost?taky se bez něj nedokážete obejít,nemyslím tím když jej potřebujete k zaměstnání

Nejlepší odpověď
annas

Já si myslím, že jde určitým způsobem o závislost, i když večer počítač vypínám.

Další odpovědi
panenka

Já jsem na tom stejně tak to už jsme dvě 🙂

iceT

Taky jsem na netu casto,ale nemyslim,ze je to zavislost.
I kdyby byla tak snad nikomu a nicemu neskodi a neublizuje.Snad jenom pateri.:-}

anonym

Kdyby byl Net zrušen,zamrzelo by mě to,ale věšet bych se nešel.

mosoj

Podle sebe a podle vaší přítomnosti závislost jako prase. Pomalu abych se začal léčit.

ten který je

No já se musím k ostatním připojit – jsem na tom obdobně:-D

dagry

Tak já se přiznám natvrdo JSEM ZÁVISLÁK (internetový). Mám tu hromady nepřečtených časopisů, které se mi doma kupí. To je další moje úchylka. Kupuju časáky a pak je nečtu ,protože sedím u netu a na čtení nemám čas.

rybíz

Když mám čas, jsem tu docela často. Ale klidně se bez něho dokážu obejít i několik dní a nechybí mi.