Pokročilý

internet nefrčí co mám dělat ?

když mám kabelové připojení a furt se mi zobrazuje že není připojeno ale při tom mám kabelovy intrernet zapojeny ?
Doplňuji:
Skoušel jsem oba kabely a oba fungují tam jak mají.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Není připojeno znamená, že prohlížeč napíše že stránku nelze zobrazit anebo je dole u hodin ikonka s přeškrtnutým počítačem, že prostě není připojenej kabel?

Když ten smaý kabel připojíte do jiného počítače, připojíte se? Je možné, že je třeba špatný kabel.

Další odpovědi:

Doplním bedyho - asi před měsícem jsem řešila podobný problém. Zvláštní bylo, že televize přes internet mi šla, internet se nedařilo připojit. Nakonec jsem volala na O2 a zjistilo se, že na lince je zkrat.
Pokud jsou kablíky v pořádku, doporučuji zavolat Vašemu zřizovateli internetu. Když zjistí, že u nich je vše v pořádku, tak potom nezbude než se trápit s vlastním připojením.

Bronzový

Ono to nebude katastrofa. Najepravděpodobnější řešení bude vypojit modem ze sítě (elektrické), jít na cigáro a pak ho znova připojit. Velkou část těchto problémů to řeší, z vlastní zkušenosti podobný problém řeším cca jednou za 6 měsíců.

Ad kabel (A co to je vůbec nepřipojeno? Tím chceš říct že ti to ukazuje že nemáš připojení k internetu - ven nebo že vůbec nejde navázat?) - pokud ti svítí na síťovce zelená dioda, tak připojení funguje (myšleno tak, že počítač a modem jsou opravdu propojené), jen je nějaký defekt v přenosu jako takovém.

Zlatý

Kdy se to zacalo dit ...pokud je to den 2 tak vrat pc v case a uvidis nebo preinstaluj ovladac a nastav si to v pripojeni... ovladaci panely > internet options..

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Kultura a společnost

Zlatý annas 3356
Zlatý Drap 1789
Zlatý led 1450
Zlatý hanulka11 1277
Zlatý quentos 1112
Zlatý marci1 1072
Zlatý vagra 799
Zlatý mosoj 796
Zlatý gecco 714
Zlatý iceT 652

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.