Avatar uživatele
Illines

Internet je bez pochyby zajimavy,ale…?

Opravdu vi vsechno na nase otazky,at jsou to prosti lide ci vedci nebo ucenci.Rekla bych ,ze v knihach je toho vice k odpovedim.Dekuji za nazory.
Doplňuji:
Led ,dekuji za upozorneni.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 8Pro koho je otázka zajímavá? annas, mosoj, Andělé, fcoop, www, anonym, Damiana, anonym před 4445 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
led

Illines, je veľká škoda, že vás musím napomínať, ale názorový príspevok, dokonca bez otázky patrí do inej kategórie -Ankety a zábava.
Odpoveď na predpokladanú otázku:
„Opravdu vi vsechno na nase otazky“? – nie nevie všetko, ale od toho sú prispievatelia, aby dodali „neznalému internetu“ informácie, či už priamo alebo zoskenovaním tlačených kníh a dokumentov. Preto sa používajú rôzne vyhľadávače, aby dané informácie sústredili do svojich databáz.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Andělé

Internet vše neví,ale stále více a více se zdokonaluje.
Při studiu byl net pro mě nepostradatel­ný,hledání informací bylo snadné,rychlé a pohodlné,ale né vždy úplné.
Např.před maturitou jsem si nakoupila potřebné knihy,které mi poskytly mnohem více. A upřímně,ke knize mám úctu,vážim si ji a plně důvěřuji než netu. Některé informace se s knihou vůbec neztotožnovaly a to mě utvrdilo v plnou důvěru ke knihám.
Sice jsem musela jít,knihu si koupit,vyhledávat a přemýšlet,ale o to více se mi to vyplatilo. Hodně jsem z nich čerpala a více pochopila.
Takové počteníčko na klidném místě v knihovně má své kouzlo..Na kvalitní knihy net prostě nemá. Nedám na nědopustit,at je k nim cesta delší než k netu..:-)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
www

Na běžné věci si troufám říct, že stačí.
Některé odborné věci najdeš ale častěji tištěné v různých, mnohdy i ne zcela veřejných publikacích (např. Věstníky).
Zkušenost

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
IK

Internet je ve vztahu ke knihám velmi mladý. Tisk knih má tradici i zázemí. Internet hodně těží z dobrovolnosti přispěvatelů…vzni­kají nové formy a hlavně je vše dostupné.
Ale dobrou knihu chce mít člověk u sebe, chce ji brát do ruky a ví co v ní najde.
Doufám že internet způsobí že se nevyplatí vydávat špatné knihy, od revoluce se zvedla kvalita zejména encyklopedií a knih pro děti s množstvím fotografií a obrázků..

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

Ad IK – skvělý příspěvek. jenže zkušenost s knihami vydanými po revoluci mám dvojí – budˇ opravdu dobré, ale hodně drahé (mnohdy i ty drahé s chybami), nebo méně drahé, ale přesto ještě drahé, se špatnými překlady a s takovým množstvím chyb, že občas ztrácí text význam. Taky mám ráda knihu v pevné vazbě, kterou si mohu vzít do ruky, listovat v ní a vnímat to zvláštní vyzařování. Jako by každá kniha promlouvala svým vlastním jazykem.

před 4445 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Illines

Led ja se nezlobim,ale jsem to podala asi trochu jinak,nejde o odpovedi na tomto serveru co se nyni nachazime-ja to myslim vseobecne.

před 4445 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek