polopatě

Internet Explorer neotevírá některé mailové přílohy.

Při otevírání mailových příloh, případně stahování mám poslední dobou hlášku "Požadovaný server není k dispozici nebo jej nelze najít. Také nelze stahovat programy – např. Firefox apod. Poradí někdo?

Odpovědi
Tom20

Můj názor je že tam máte vir či špatné nastavení intenetu(porty,at­d.).To první je horší,protože o takovym viru jsem už slyšel,dá se toho docela těžko zbavit.To nastavení internetu vám udělá třeba i kamarád,kterej tomu rozumí.Protože se v tom moc nevyznam,doporučil bych tak nejmíň 600kč v peněžence a servis.

arygnoc

neporadíme.
nie sme majiteľmi nedostupných serverov.
Firefox stiahnete napr. na http://www.slu­necnice.cz/vyh­ledavani/?qs=fi­refox&search.x=0&se­arch.y=0.

chce to len odvahu a napísať do goofle „download …“ amiesto troch bodiek napísať, čo chcete stiahnuť.

LuK4S3k CZ

To je jeden druh viru má ho můj kamarád vir mu odstranil antivirus aby nemohl nic s tim virem udělat a když se kamarád pokoušel stáhnout noví tak to nešlo vir mu také stahuje další viry a maže mu soubory a když chce něco otevřít třeba složku tak musí pravé tlačítko a otevřít také nemůže volně po ploše něco přetahovat třeba na jiné místo a nemůže nic nikam dát že to přetáhne do jiné složky třeba musí to vždy skopírovat. Ale vir nebude odstraňovat protože by ho to vyšlo na moc peněz a stejně bude mít na vysvědčení nové PC