Internet Explorer neotevírá některé mailové přílohy.

Při otevírání mailových příloh, případně stahování mám poslední dobou hlášku "Požadovaný server není k dispozici nebo jej nelze najít. Také nelze stahovat programy - např. Firefox apod. Poradí někdo?

Odpovědi:

Pokročilý

Můj názor je že tam máte vir či špatné nastavení intenetu(porty,atd.).To první je horší,protože o takovym viru jsem už slyšel,dá se toho docela těžko zbavit.To nastavení internetu vám udělá třeba i kamarád,kterej tomu rozumí.Protože se v tom moc nevyznam,doporučil bych tak nejmíň 600kč v peněžence a servis.

Zlatý

neporadíme.
nie sme majiteľmi nedostupných serverov.
Firefox stiahnete napr. na http://www.slunecnice.cz/….

chce to len odvahu a napísať do goofle "download ..." amiesto troch bodiek napísať, čo chcete stiahnuť.

Pokročilý

To je jeden druh viru má ho můj kamarád vir mu odstranil antivirus aby nemohl nic s tim virem udělat a když se kamarád pokoušel stáhnout noví tak to nešlo vir mu také stahuje další viry a maže mu soubory a když chce něco otevřít třeba složku tak musí pravé tlačítko a otevřít také nemůže volně po ploše něco přetahovat třeba na jiné místo a nemůže nic nikam dát že to přetáhne do jiné složky třeba musí to vždy skopírovat. Ale vir nebude odstraňovat protože by ho to vyšlo na moc peněz a stejně bude mít na vysvědčení nové PC

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 950
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 819
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.