fortin

Internet Explorer – jak využít uložení hesla?

Přihlásil jsem se na zabezpečenou stránku a IE nabídl uložit heslo. Když se chci znovu přihlásit, tak uložené heslo by se nějak mělo samo vložit. Nic takového tady nevidím. V Nápovědě k aplikaci IE je něco jiného než co chci vědět.

Nejlepší odpověď
beer

Při přihlašování musíš nejdříve napsat alespoň první znak přihlašovacího údaje (nicku). Uvidíš roletku s nabídkami nicků, kliknutím vybereš a teprve pak se ti v políčku heslo objeví puntíky hesla.

Na některých stránkách se můžeš přihlašovat skutečně automaticky – většinou do čištění cookies..