Absolon

Internet Explorer a motivy.

Existují vůbec nějáke motivy na Explorer? Zkoušel jsem nějaké najít, ale nic moc jsem nenašel. Neví někdo o nějakých? Děkuji moc!

Nejlepší odpověď
rynek878

Nemohl jste nic najít,protože žádné motivy pro IE nejsou k mání.
Doplňuji:
Kromě IE8(ten mi nikdy nespadnul) mám čtyři další prohlížeče,ale Mozilla je suveréně při spouštění nejpomalejší.

Další odpovědi
Bumbes

To není bohudík můj problém, neboť používám Mozillu FF a Safari. S neustale padajicim, děravým a poruchovým IE nechci už raději nic mít.
Doplňuji:
zajímavé, že už jsem několika desítkám klientům deinstaloval update na IE8 pro nespolehlivost, nebo rovnou aplikoval alternativního www klienta!

anonym

pady nejsou problemem ie ,,, problemem ie je celkova zastaralost jeho jadra, neskutecne pomale vykonavani javascriptu (webovych aplikaci). Pokud mohu dat nejakou radu ktera se vztahuje k dotazu a pritom zabiji dve mouchy jednou ranou, radim prejit na Google Chrome, prohlizec je dalece vyspelejsi uvnitr i navenek, to neni vec sporu, v tomhle maji zasveceni jasno.