redy

Kde najít interiérového designéra?

Byl by někdo tak hodný a poslal odkaz?
Hledala, hledala, ale nenašla, děkuji moc.

Nejlepší odpověď
Kepler

Nevím proč se ti to nepodařilo, našel jsem jich hafo během pár vteřin:
https://search­.seznam.cz/?q=in­teri%C3%A9rov%­C3%BD+design&oq=in­teri%C3%A9rov%­C3%BD+design&sgId=DnkYX­0IIhvR7TVQHRc-buFwokS4NTnqbki-jYGzNzw%3D%3D&t­hru=&su=&aq=&sou­rceid=szn-HP

redy

Kepler – asi proto že jsem špatně napsala slovo disainér, po opravě guentose se to asi píše designér?

redy

Kepler díky, proč sem ho nenašla?
Protože jsem … doplň si sám…
🙂

Kepler

Mně se taky stává, že něco za boha nemůžu najít, to je normálka. Domnívám se, že jsi měla problém se slovem „design“

redy

No právě napsala jsem to špatně, ještě jednou díky 🙂