Kanovka

Intenzivní kurz angličtiny

Existují jazykové kurzy angličtiny takové, že bych byla někde měsíc ubytovaná a jela by se intenzivně angličtina? Něco jako ve filmu Setkání v červenci? Prostě být alespoň ten měsíc někde a tam by se ta angličtina vyučovala? Děkuji za odpověď

Odpovědi
veronika36

Zkuste se podívat na internet.. Google – kurzy angličtiny. Jinak nevím kolik vám je, ale mohla ( pokud na to máte věk) byste zkusit Student agency.. Ta nabízí pobyt na nějakou dobu na mnoha místech a to třeba i s tím, že vám seženou práci – au-pair.. Podle mě je to skvělé!! Ale myslím, že nejlépe se to naučié pobytem v anglii, co tam zkusit sehnat práci (třeba au-pair u nějaké rodiny) ? Lépe vás anglicky nikdo nenaučí.