Bronzový

Inteligentní dům vs. inteligentní byt, jaký je mezitím rozdíl?

Ahoj,
chtěla bych se zaptat zda je nějaký rozdíl mezi inteligentním domem a inteligentním bytem. Dle selského rozumu si říkám, že to bude pouze ve velikosti sítě ne? Nebo k tomu bude patřit snad ještě něco? Děkuju :-)
Doplňuji:
Zdá se mi, že už z přehrše otázek nedokážete pochopit podstatu... "Hlavní jsou inteligentní obyvatelé :-P" Vůbec mi tu nepomáháte. Kdyby to šlo vygooglit, tak si to najdu, nejsem jako všichni ostatní, co si neumí najít ani hlavní město Francie.
V semestrální práci mám mimojiné popsat rozdíl mezi int.domem a int.bytem. Jelikož mě žádná nenapadá a tisíce stránek o inteligentních domech se tím nezabývá, čekala jsem, že tu najdu nějaké "inteligentní lidi", kteří mi pomohou. Místo toho mi sem spamují jen naháněči bodů...
Fakt díky :-P

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Další odpovědi:

Zlatý

Hlavně aby byl inteligentní obyvatel !
Doplňuji:
Nedá mi to reagovat.
Umělou inteligenci se ještě nikomu nepodařilo vytvořit.
Takže pojmy jako jsou inteligentní dům, byt a nevím co ještě, jsou pro mě jenom plácání
o využití dnešních možností techniky s hlavním účelem oblbovat lidi.
Mluvím za sebe. Prostě dnes je všechno inteligentní i vysavač !! Jenom inteligentních lidí jaksi ubývá.

Bronzový

Přesně tak, Lenijička má pravdu! Za prvé, to není ta samá otázka, co tu dávala a za druhé i kdyby byla, tak no a co! Může se na ni odpovědět znovu a jinak, lépe.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Bydlení a zahrada

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Bydlení a zahrada

Zlatý Drap 929
Zlatý mosoj 862
Zlatý hanulka11 500
Zlatý gecco 416
Stříbrný cukrar 296
Stříbrný elektrikář 247
Zlatý venkovan 237
Stříbrný honza19hk 235
Zlatý Hlada 234
Zlatý annas 224

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.