Avatar uživatele
georgia

Inteligence

Podle čeho poznáme iteligentního člověka?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 5212 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Retko

Zadny neni :)
Inteligentni rasa prece jeste nebyla objevena, jak tu rikal jeden kolega. Hehe, tato hlaska se mi libi.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
COVERENDER

Ja si teda myslim ze komplexne inteligentní clovek se nepozna jenom podle IQ ale z velké části taky svym vystupováním a praktickým myšlením. Kolik je chytrých vysokoškolaku kteří jsou v praktickém životě naprosto nepoužitelní a kolik je lidí např. s vyučnim listem kteří si vědí rady v praktických problémech… Myslim ze byt inteligentní je komplexní záležitost a nezávisí to jenom na IQ…

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
iwetax

Můj přítel má nízkou inteligenci, ale v běžném životě to není poznat je velmi šikovný a praktický, dokáže vyřešit spostu věcí. A co na tom , že si nepamatuje letopočty a neví kdy se: pýše i nebo y blbje. K tomu ho nepotřebuju a jinýho bych nechtěla.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Nuk nuk

Výška inteligence člověka se celkem běžně měří pomocí testů IQ, ale pozor, nikoliv těmi na internetu nebo v časopisech a knihách. Skutečný psychologický test je daleko komplexnější.

Inteligence ale jako taková je něco jako určitá „kapacita“ a na každém z nás záleží jak tuto kapacitu využijeme a obrazně řečeno, čím budeme svůj mozek „živit“. Je známo, že většina diktátorů byli a jsou lidé s poměrně vysokým IQ.

Takže, inteligentní člověk se dá poznat podle určitých schopností, potažmo pomocí testů.

Slušný člověk se pozná podle způsobu uvažování, chování a postoje k sobě sama i ostatním. Může mít ale o poznání nižší inteligenci než ten diktátor.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
fortin

Já odhadnu inteligentního člověka. Jsou ale inteligentní lidé kteří na těchto stránkách hledají návod jak „vyčůrat“ s tím druhým člověkem který rovněž navštěvuje tyto stránky.

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/je-to-mozne-2

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek