Vašek123

Intel nebo AMD?

Já upřednostňuji Intel co vy?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
Bedy

AMD

Podobných anket tu bylo už několik, proč zakládáte novou? Má to nějaký smysl? Průzkumy je lepší dělat třeba na stránkách vyplnto.cz a tomu podobných, ne zde na Odpovědích – toto je totiž poradna.

Abych neurazil, odpovím na Vaší otázku. AMD leta upřednostňuji, protože jsou výhodnější. Ale kvalita je zhruba stejná.

Další odpovědi
Questman

Je mi to jedno

Záleží na tom, na které výrobky se ptáš.

Majkl95

Je mi to jedno

Doplňuji:
Me je to jedno :D

xxx3

Je mi to jedno

CoreCZ

Intel

Doplňuji:
100% Intel

LuK4S3k CZ

AMD

brillant

AMD

Lamalam

Je mi to jedno

Ani jeden, používám CPU Alpha.

Poklička

AMD

Petr70CZ

Intel

Tisbo

Je mi to jedno

Záleží na jaké činnosti máš v plánu tvůj PC využívat. Pokud je to práce s fotkami, videem, archívy atd., tak doporučuji Intel. Pokud chceš herní stroj, tak sáhni po AMD. Není to psané pravidlo, ale vesměs to takhle funguje. Potom je to individuální u každé hry na kterém procesoru zvládá větší FPS.