thetom96

Proč mi nefunguje upravený XEON X5450 na základní desce Intel DG35EC?

Mám desku Intel DG35EC Eva Cove s aktualizovaným biosem a nefunguje mi tam upravený X5450, tuší někdo proč?

Deska má chipset G35 a s procesorem Core 2 naběhne.

Prosím o pomoc 🙂

Nejlepší odpověď
cochee

Za předpokladu, že máš mod toho xeonu dobře udělaný (máš upravenou i patici na desce?), tak máš smolíka na desku – s pravými intely bývají problémy. Zrovna u tvé desky je výsledek testů nejistý, spíš se s tím smiř, že ti to nepojede. Jde o nějaký problem s mikrokódem. Desky od jiných výrobců nejsou tolik problémové, ale zrovna desky intel…

Zdroj: http://www.de­lidded.com/lga-771-to-775-adapter/3/#intel