lukas.zmizik

instaluji lcd obrazovky do autobusu, ale…

mam jednu lcd televizi vpredu, ale potreboval bych dalsi dozadu. v ni bude logicky hrat to stejne, co vepredu.
jenze – ovladani televizi se provadi tlatickem na centralnim zesilovaci, ktery funguje tak, ze zapne do obou televizi proud. pak ty televize naskoci do usporneho rezimu. a ja nemuzu po zapnuti chodit po vozidle a zapinat ovladacem obe obrazovky a nasledne prepnout na AV signal…

ma tenhle pripad nejake reseni, jakou tedy poridit druhou obrazovku, aby splnila danne podminky?

Odpovědi
mosoj

Pořídit su tu druhou TV takovou která po ztrátě napájení ( vypnutí) a znovu zapnutí se uvádí do provozu na program který byl naladěn před vypnutím a není zapotřebí dalšího zapnutí ovladačem.

V technických datech se toto neuvádí takže je to třeba v prodejně vyzkoušet.

Určitě existují, sám takou TV mám a mám dva setopboxy. Jeden se po vypnutí a zapnutí uvedede do provozu sám a druhý musím v takovém případě zapínat ještě ovladačem.
Je to o elektronické konstrukci dálkového ovládání a vypínání v TV.
Já celou sestavu kvůli úspoře proudu vypínám dálkově ovládanou zasuvkou, takže jim vypínám celé napájení, podobně jako to děláte vy v autobuse.

led

Pre vas problem, najjednoduchsie riesenie je videomonitor. tj.TV bez antenneho modulu s priamym prepojenim na AV. Predavaju sa aj take, skuste sa opytat v niektorej tv na technickom bloku.