panenka

Instalujete si vždy u programů nové verze?

Dobrý den chci se zeptat jestli si ihned instalujete nové verze když vám vyskočí okýnko že je k dispozici nebo si necháváte ty staré a ty nové verze neinstalujete ?děkuji

Nejlepší odpověď
Hykam

Určitě instalovat novou verzi. V nové verzi jsou odstraněny chyby z verze předešlé a jsou doplněny nové funkce.

Další odpovědi
gnosis

delam to vetsinou u programu, ktere pouzivam casto. fajn je aktualizovat OS, ovladace grafiky, antivir/antimal­ware. osobne treba na nejake acrobat readery zvysoka … samozrejme neni pravidlem, ze novejsi verze je lepsi, vyvojari jsou jen lidi:)

Hlada

Aktualizace instaluji ihned, prakticky bez rozmýšlení. Jsou to vesměs opravy chyb a drobná vylepšení. Nejsem ale tak zvědavý, abych instaloval beta verze. Stejně tak nové verze nebývají vždy přínosem, např. Nero.

pokazdejinak

většinou instaluju hned, protože když si to nechám „na potom“ tak na nějakou aktualizaci zapomenu ;) pohodlnost vládne světem :)

Jikra

Okamžitě.
Já prakticky už ani nic jinýho nedělám.