Pacovský

Instalování hry na PC

brý den všem. Mám takový problém. Koupil jsem si hru na PC The Sims 3:Povolání snů, a nejde mi to nainstalovat. Při instalování mi to začne psát, že potřebuju nějakou kopii tété hry. Nevíte jak to mám udělat, aby mi to šlo bez problému nainstalovat? Děkuju za odpovědi

Nejlepší odpověď
MacChill

Máš základní The Sims 3?, protože sis asi koupil jenom datadisk a bez základní hry to hrát nemůžeš

Další odpovědi
anonym

příště kupovat hru na www.steampowe­red.com, jednak ji tam obvykle seženete levněji (weekend deals) a druhak nemám se steamem žádné problémy pokud jde o instalaci her, stáhne a nainstaluje si ji sám na jedno kliknutí, i mnohokrát opakovaně na různých počítačích.